קו מוצרי שיער של BK

טיפוח בראש ובראשונה

לאחר שנות ניסיון וותק, יוצאת ברינדי קמינר בהשקה מהפכנית בתחום מוצרי השיער הייעודיים לפאות.
אם עד עתה היתה כל פאנית חופפת את הפאות בעזרת תכשירים המתאימים לשיער המחובר לקרקפת, ברינדי  הבינה כי יש צורך להביא לשינוי.

"להבדיל משיער רגיל המחובר לראש שעובר חפיפה יומיומית, פאה בדרך כלל עוברת חפיפה פעם בחודש" אומרת ברינדי ומספרת על הבשורה החדשנית:
"לראשונה ישבנו, אני וצוות המורכב ממדענית ואנשי טכנולוגיה, ופיתחנו קו מוצרי שיער המותאם במיוחד לפאות. כל התכשירים לפאות שונים לחלוטין מתכשירי השיער, והפקנו ליין של מוצרים מדהימים"
מאחורי סדרת המוצרים עומדים השקעה, מחקרים, טכנולוגיות מפותחות וכמובן ניסיונות מוצלחים רבים בסלון הפאות של ברינדי קמינר.
כל מוצרי השיער הייעודיים לפאות ממותגים בסמל המותג המנצח BK והם מוצרים בלעדיים לברינדי קמינר, המשווקת הבלעדית.

מי קהל היעד של המוצרים?

"אנו מייעדים את המוצרים לפאניות בכל העולם שחופפות את פאות הלקוחות שלהן ויגלו את קו מוצרי השיער האיכותים שלנו שיגרמו לשיער הפאה לשמור על המראה הטבעי שלה וגם לשקם בעת הצורך. כמו כן, אנו מודעים כי בשנים האחרונות, טרנד הפאות בייבוש טבעי הולך וגובר, כך ששם מי שלא פאנית תוכל לחפוף את פאתה באופן המיטבי, ותהנה מפאה טבעית, נעימה ורעננה. כמו אחרי חפיפה מקצועית. את המוצרים תוכלנה הפאניות לרכוש אצל ברינדי קמינר ואף למכור ללקוחותיהן.

אילו מוצרים ישנם בסדרה?

" הסדרה כוללת תשעה מוצרים, העיקריים שבהם: מסכת הזנה, שמן טיפולי, קונדישינר, שמפו ועוד. המוצרים מתאימים לשיער גלי או חלק. השמן הטיפולי מתאים לשימוש לאחר החפיפה, לפני הייבוש והפן, השמן שומר ומעניק לשיער את הרוך והטבעיות המושלמת.

לפרטים נוספים והזמנות

השאירי פרטים ואנו נחזור אלייך:

או, חייגי: